Poznajcie Ukraiński start-up Preply

Dzisiaj chciałbym Wam przedstawić serwis Preply, w którym możecie zarówno wybrać swojego korepetytora i umówić się na korepetycje (zajęcia w domu lub/i przez Skype) jak i dodać i ogłoszenie, że poszukujecie lektora.  Ciekawy i łatwy w nawigacji serwis pozwala filtrować wg. ceny, lokalizacji, popularności i opinii.

Na chwilę obecną do wyboru jest aż 12 języków obcych m.in: Angielski, Niemiecki, Hiszpański, Włoski, Polski i inne jak poniżej:

Preply.com - korepetycje do wyboru z 12 języków obcych

Wygląd interfejsu Preply:

Szybko i łatwo można wyszukać korepetytoraTeraz więcej o samym projekcie (start-up):

Preply – startup naszych wschodnich sąsiadów, który właśnie trafił do Polski. Jest on ciekawym projektem zarówno od strony biznesowej, jak i językowej. To platforma, dzięki której, można znaleźć nauczycieli języków obcych. Firma wystartowała w 2012 roku, jest pomysłem trzech ukraińskich studentów/przedsiębiorców: Kirilla Bigaja, Sergija Lukianova i Dmytra Voloshyna. “Polska stała się naszym kolejnym celem, ponieważ jest to duży rynek słowiański. Klient tutaj jest cywilizowany i dojrzały, wymaga najlepszej obsługi” – uważa założyciel firmy, Kirill Bigai. – Obecnie poszukujemy polskich nauczycieli i native speakerów języków obcych, którzy mieszkają w Polsce, do prowadzenia zajęć językowych przez Skype lub offline w domu kursanta. Preply ma obecnie 2 biura : w Kijowie i Moskwie. Aktualnie ponad 4 tysiące zarejestrowanych na platformie korepetytorów uczy 12 języków.

Preply - korepetycje językowe (logo)  Więcej na: http://preply.com/pl/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>